MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695132
*
nr 1069 5132
Byrå
Teak, längd: 70 cm, djup: 38 cm, höjd: 80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:24:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 19:05:37
1
350 kr
13/11 06:02:45
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6129 Byrå
Barockstil, Bemålad. Bredd: 94 cm, djup: 44 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:40
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44
-
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
*
Byrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5132
Byrå
Teak, längd: 70 cm, djup: 38 cm, höjd: 80 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 19:05:37 | 1 | 350 kr |
13/11 06:02:45 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6129 Byrå
Barockstil, Bemålad. Bredd: 94 cm, djup: 44 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:40 -
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44 -
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29